Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindeggy milyen videókártyát...

Mindeggy milyen videókártyát teszek a gépembe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindeggy!
2011. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mind1, neked piszkosul nem lenne az, de az nem az én gondom.
2011. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Viccet rélretéve brutális a kérdés :) gondolkoztam hogy a többit találjam ki de 100 félére lehet gondolni.

Ha csak netezel stb, akkor minde(g)gy :) de meg kell nézni hogy az alaplap agp foglalatú vagy pcie, mert olyannak kell lennie a kártyának is.

Ha pedig játszani szeretnél, illetve vga-t vásárolni írd le milyen az alaplapod, és hogy mennyit adnál ki rá.

De szerintem bővítsd ki a kérdésed. :D

2011. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem tudom ez mennyit segít:IBM 2.4 celeron 512 MB ram 40 HDD CD olvasó,1.44 ,alaplapi vga,Lan , hangkártya.(OEM xp prof.)

ennyit tok rólla!

2011. jan. 6. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Tehát ha minden igaz integrált.

Ilyenkor mindenki azt mondja hogy teljes csere sajnos.

2011. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebbe a gépbe AGP-s videókártya kell valszeg. Viszont ez egy annyira gyenge gép, hogy egy jó agp-s videókártya se segít rajta sokat. :P
2011. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen integrált! miaz h sok mindenki szerint egészet kikell cserélni?! szóval szerinted nem vagy mi?

most egy baszott vidkártya miatt dobhatom el a gépet?!! :S

igen eggyébként elég szar gép lehet mert 14E-ért vettem ideiglenesen, szóval....:D

2011. jan. 6. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy integrált, nem mindenképp kell teljes csere. Vannak olyan alaplapok amik ugyan integrált gpu-val rendelkeznek, mégis van rajtuk AGP, vagy PCI-e foglalat (a legtöbb ilyen).

Azokba lehet tenni külön videokártyát is. Távolról ezt viszont csak úgy tudom megmondani, ha leírod nekem az alaplap PONTOS típusát.


Ezt pl everest, vagy aida64, vagy sok-sok egyéb program és módszer segítségével lehet kideríteni.

2011. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell eldobni, de ezért jó mindent leírni a kérdésbe, mert akkor egyből tiszta válaszokat kapsz:) és még mindig nem tudjuk mi a célod a géppel. Mert ha csak netezel, akkor nem érdemes cserélni.
2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

végül is a komoly helyzet az az h ha beindítom a gépet bár bejön a kép de csak 4bites felbontásban vagy mi és a kép annyira szar minőségű h nagyon és nemi tudok rajta csinálni semmit se net se zene se semmi!

a gépet tulajdonképpen zene net amire igazándibol használom!!persze a játék sem lenne utolsó!

2011. jan. 6. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!