Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elmagyaráznátok nekem mi kell...

Elmagyaráznátok nekem mi kell ahoz hogy a cd-re képeket tudjak nyomtatni!? A tetejére gondolok azt tudom hogy speciális cd :de ezen kivül? Nyomtato, program, spéci papir?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:16
 1/8 darklight992 ***** válasza:
Lightscribe dvd író is kell hozzá...nem tudom hogy olyan speciálisan mint mondjuk a Cod 6 nak a dvdjén szinesen meg minden lehet-e házilag de azt tudom hogy a lightscribe az lézerrel beleégeti a lemez tetejére.
2011. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lighsribe-re gondoltam hanem pl ahogy a tékákba vannak megcsinálva a lemezek valami papir van ráragasztva
2011. jan. 7. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan nyomtatók, amik tudnak cd-re nyomtatni. Lásd: [link]
2011. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Van egyszerűbb megoldás is.

Lehet olyan papírt venni amire tudunk nyomtatni, a másik fele pedig ragad, tehát rá lehet ragasztani a sc/dvd re.

Ez olcsóbb megoldásnak tűnik. :D

2011. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hengeres kiszerelésben lehet nyomtatható DVD-ket, CD-ket venni webshopokból. Ezeknek olyan a teteje mint a papír. Vannak nyomtatók, amik tudnak cd-re nyomtatni, egy cd-nek kialakított kis kör alakú tálcába kell tenni a lemezt, és pl a nero cover designerrel vagy egyéb cd dizájnoló programmal csinálhatsz grafikát rá
2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És az miért nem jó,ha kinyomtatja normál papírra,aztán ráragasztja?:)Utána tud rá tenni akár átlátszó öntapadós fóliát.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. jan. 10. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A DVD-re ragasztani bármit is, nem ajánlott, de ha valaki megnézi az írható lemezeken lévő piktogramokat, maga is láthatja. Miért is? Több oka is van. A ragasztóanyag károsíthatja az adathordozó réteget, ha nem központosított a felragasztás (és nem lesz soha az) akkor extra vibrációt okozhat, ami bizonytalanabb írás/olvasást okozhat, károsíthatja a meghajtót.
2014. okt. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!