Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop VGA csere lehetséges?

Laptop VGA csere lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Laptop vásárlás előtt állok. És nem tudom, hogy:


Egy integrált VGA-t laptopba lehet dedikáltra cserélni vagy bővíteni?

Tételezem fel van egy laptop Intel GMA4500M-es VGA-val felszerelve azt valahogy vagy valahol ki lehet cseréltetni egy erősebb típusra? vagy bővítő kártyaként lehet beletenni? vagy pedig olyan laptopot vegyek amibe alapból már dedikált VGA-van. pl: Ati 5470-es.


Mert választásnál ez lenne a fő dolog ami döntene, hogy a gép videó teljesítménye pár játék futtatására elég legyen és ne csak a szuper márió meg ilyenek.


Válaszokat köszönöm.


2011. jan. 7. 16:52
 1/6 anonim válasza:
Nem lehetséges, maximum csak memóriát és winchestert bővíthetsz. Ha játszani akarsz mindenképp dedikált VGA-sat vegyél.
2011. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És bővítőkártyaként se kapható hozzá?
2011. jan. 7. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet. Csak Proci, memória, merevlemez cseréje lehet.
2011. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez így nem teljesen igaz.vannak laptopok amik úgy vannak csinálva,hogy az osszes alkatrészt lehet cserélni,de énis azt javaslom,hogy már most vegyél dedikáltat mert ha olyan is a géped amibe lehet cserélni,a vidikari bele iszonyat drága.
2011. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a fent említett videókártya van a gépemben, ez egy Acer Aspire 5736Z. Ha minden igaz, van külön vga foglalat benne (MXMII) mint ahogy egy asztali gépben is lehet integrált és bővítőkártyás változat is, viszont 4GB rammal tökéletesen elfutnak rajta újabb játékok is, persze nem a legújabbak, gondolok itt például a Prototype-ra. (nekem perpillanat 2GB ramom van benne, és akad a prototype, havernak ugyanilyen gépe van 4GB-vel és gond nélkül megy)
2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet használt vidikarit is venni!Úgyse a legújabbat fogja belerakni a kedves kérdező!És én is a dedikált vga mellett teszem le a voksom!
2013. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!