Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezt az alaplapot...

Szerintetek ezt az alaplapot megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Ki szeretném cserélni a gépemben az alaplamomat mivel az újfajta videókártyákkal nem kompatibilis,ki szeretném kérni a véleményeteket hogy ezt az alaplapot megéri-e megvenni vagy tudnátok-e esetleg ajánlani.


Az alaplap: [link]


2011. jan. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ha már új alaplap akkor legyen G41-es :D
2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én senkinek nem ajánlok asrockot venni, főleg nem netről!!! dolgoztam számtech boltban, és gyárilag sok hibás volt!

én ezt ajánlanám:


[link]


igaz hogy kicsit drágább, de jobban megéri és a chipset is újabb benne!

2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen árban és 775ös foglalatú procihoz ne vegyél asrockot, csak baj lesz vele.

Amit a 2. linkelt, az teljesen jó!

2011. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Néz körül még mert ha csak egy kicsit többet költenél rá sokkal jobb alaplapot is vehetnél.
2011. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért a vaterán különbet kapsz. És ott is árulnak boltok, tehát jótállással, mindennel.

Ami még nem tetszett azon a lapon: csak két Ram hely van, és nincs odaírva, milyen procikat tud fogadni. Mert az, hogy intel, az nem sok.

2011. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!