Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a videókártyám! Mi a...

Descence kérdése:

Meghalt a videókártyám! Mi a baja? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hy! A problémám a következő.


Tegnap amikor elindítottam a CS:Source-ot, akkor lefagyott a játék, de úgy, hogy a képernyőn sávokban jelentek meg fekete, illetve fehér pontok. Ezután a gép újraindította magát, de az üdvözlőképernyőn(Vista sarkifény) túl újraindul, és nem hajlandó továbbmenni. Kiszedtem a kártyát, pihentettem ma reggelig, de ugyanazt adta elő. Ebben számomra az a furcsa, hogy csökkentett módban simán elindul a fentebb említett videókártyával.


A kártya típusa.: Gigabyte GeForce 7600.

Oprendszer.: Windows Vista Ultimate.


2011. jan. 15. 11:54
1 2
 1/13 ThodEE GoD ***** válasza:
HA nincs húzva a videokártya akkor tuti hogy annak semmi baja...
2011. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs húzva, de attól még nem hajlandó bekapcsolni...
2011. jan. 15. 12:15
 3/13 A kérdező kommentje:

Itt vannak képek róla.:


[link]


[link]

2011. jan. 15. 12:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól még simán meghalhat, hogy nincs húzva. Csökkentett módban sem indul el? Ha újraindul a Vista indulásakor biztos felajánlja a csökkentett módot (ha nem, akkor indulásnál F8).
2011. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
"Ebben számomra az a furcsa, hogy csökkentett módban simán elindul a fentebb említett videókártyával. "
2011. jan. 15. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
VGA meghalt, keress valami emberkét hardverapro.hu-n és írj neki, biztos fog tudni segíteni.
2011. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ThodEE GoD ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Tehát ha csökkentettbe fut, a VGA !!nem rossz!!, driver frissítést/javítást javaslok!

2011. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem fog megjavulni, fizikailag romlott el valami rajt. (bga tokozásnál szoktak néha megszakadni a gömbök)
2011. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
értesz is te hozzá...
2011. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha bármilyen módban működik, akkor a hardver nem rossz.
2011. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!