Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom, meg hogy épp...

Honnan tudhatom, meg hogy épp melyik program használja a külső merevlemezem?

Figyelt kérdés

Mikor biztonságos úton akarom eltávolítani (tálcán választom le) akkor sokszor kiírja, hogy az eszközt nem lehet leállítani,mert még egy másik program használja...

Csak nem tudom hogy mi..:S Hogyan tudom megnézni hogy melyik program használja, hogy azt a programot leállíthassam (nem megy egy program se, de még úgy is kiírja :S)

OP Rendszer Windows 7


2011. jan. 23. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehúzod menet közben, és megnézed, hogy melyik program fagy le :)
2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem nagyon tenném :D Csináltam már, de nem derült arra fény, hogy melyik program használta. De én először a programot szeretném leállítani amelyik használja és csak utána biztonságosan eltávolítani.
2011. jan. 23. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Unlocker programmal [link]

Sajnos nem írja h win 7-en is megy ,de egy próbát megér.

2011. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem jó arra amit én szeretnék...
2011. jan. 23. 21:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de köze sincs ahhoz amit leírok a kérdésben :S De azért köszi.
2011. jan. 23. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:

21:30 -as vagyok. Hogy az életbe ne lenne köze hozzá? Jobb egér gomb a külső merevlemezen ott lesz olyan menüpont hogy unlocker, felsorolja az összes zárolásleírót (ha működik win 7-en is) xp-n használom már vagy 6 éve. Vista-n 2 éve.

Főképp erre a célra használom én is.

2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam a Win7-es verzióját és megy rendesen :) Az előző nem mutatott szinte semmit, ezért találtam haszontalannak :/
2011. jan. 24. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké de az hülyeség hogy köze sincs a kérdéshez. Melyik oldalon található meg a win 7 -es verzió, kíváncsi vagyok?
2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak beírtam google-be, hogy "Unlocker Win7" és aztán volt ez:

[link]

:)

2011. jan. 25. 15:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt illett volna nekem is tudni.
2011. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!