Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapokhoz értők létezik...

Alaplapokhoz értők létezik olyan alaplap ami am2+ és am3-as procit, ddr2 és dd3-as ramot is támogat? Úgy értem, hogy ilyet is meg olyat is bele lehet rakni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb tudásom szerint nem létezik olyan alaplap, amibe többféle procit lehet rakni, és RAM-mal sem tudom elképzelni, habár arra még nagyobb esélyt látok, de proci kizárt dolog...
2011. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gigab. honlapján mintha olvastam volna olyat, hogy a legújabb biossal ez a lap elvisz néhány fajta am3-as procit.
2011. jan. 25. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de sztem olyan amd lap nincs amibe megy ddr2 ésddr3 és am2+ és am3 is. Az új procikba már benne a van a mem vezérlő és nem a lapon.
2011. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van.

[link]


Annyi a dolog, hogy a DDR3-at csak az AM3 proci támogatja, és nem keverhető a DDR2 és DDR3.

2011. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az AM2+-os alaplapok többsége támogatja az AM3 procikat. Az, hogy memóriából is kétfélét támogat, már ritkább.
2011. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bioszfrissítéssel am2+ alaplapba a legjobb proci amit bele lehet tenni phenom 945 proci, ismerősömnek is az van.
2011. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
955-öset is láttam a támogatottak listájában. De azt is olvastam, hogy vki rátette az alaplapjára a b6h bios-t és attól kipurcant, sztetek létezhet ilyen?
2011. jan. 26. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az alaplaphoz tartozó BIOS-t rakta fel, vagy a frissítés közben hiba történt, akkor lehet.
2011. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!