Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen hangos a laptopom,...

Miért ilyen hangos a laptopom, és miért melegszik ennyire?

Figyelt kérdés

Ha lecsavarozom a laptopom hátulját, és a ventik környékéről eltávolítom a port akkor javulhat ettől?

Sűrített levegőt tanácsolnak sokan, de én félek belefújni, nehogy máshová menjen a por, és nem pedig kifelé.


2011. jan. 27. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sűrített levegőt tanácsolom, de előtte nézd meg, nem akad-e a ventillátor, lehet hogy az a baj. A felmelegedés mennyi idő után válik feltűnővé, átlagosnál nagyobbá? Ha hamar, akkor a venti megálhatott, vagy csapágyas, esetleg olajozva volt régen, persze por is. Ha sok idő után, akkor lehet a por, ha még nem nagyon vastag.
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Októberben volt 1 éves a laptop. kb tavaly nyár elején vettem észre, hogy olykor hangosabban hűt mint előtte( ez kb 7-8 hónappal a vásárlás után volt)

A melegedés csak akkor szembetűnő, ha valami olyat futtatok, ami nagyon eszi a procit pl: rtlmost-on lévő műsorok visszanézése.

Forogni forog rendesen, a hangja sem szokatlan(nem akad, vagy ilyesmi) csak hangos.

Ha megállítom a videót, akkor persze visszahűti magát kb 20mp alatt, legalábbis addigra már olyan fordulaton megy a venti, hogy nem zavaró a hangja.

Az, h virus okozza kizárt, mert most raktam újra a gépet.

2011. jan. 27. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye MSI a lqptop? Szerintem magával a hűtéssel nincs olyan komoly baj, csak elkopott a ventillátor csapágya, vegyél bele ujjat
2011. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is a csapágyra szavazok, nem túl drága a cseréje, de ha úgy érzed nem értesz hozzá, akkor keress egy ismerőst, végső esetben vidd csak be a boltba összerakatni. Keress valakit, aki ért a géphez, ő tudni fogja hogyan kell kérni.
2011. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na köszi mindenkinek, egy ismerős szétszedte, és sűritett levegővel kifújta belőle azt az 5 kilo port:)
2011. jan. 28. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

:)


Milyen márkájú?

2011. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
asus
2011. jan. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!