Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCI egyszerű kommunikációs...

PCI egyszerű kommunikációs vezérlő. Ez konkrétan mi? Mert nemtudom hogy milyen drivert keressek hozzá:S

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:18
1 2
 1/11 tamasoft ***** válasza:

Ezt így megmondani senki nem fogja tudni.

Kizárásos alapon tudod leggyorsabban. Gondolatban menj végig, hogy milyen eszközök (PCI) vannak a gépedben, és melyik nem működik. (Lásd eszközkezelő)


Ha win7-esed van, automatikusan le fogja frissíteni.


Ha egyik sem a fenteik közül, használd az Everest diagnosztizáló programot, ami legtöbb esetben megmutatja az inkriminált eszközt.

2011. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen eszközt kötsz rá? Ha a kommunikációs vezérlőre keresel drivert, akkor az a bios max :D
2011. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez alaplapi driver része szokott lenni, Intel alaplapod van ha jól gondolom. Ezt futtasd : [link]

Egyébként valószínűleg az Intel Management Interface (iAMT) kell neked.

2011. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem úgy van az.

Ez lehet a gépbe pluszként berakott párhuzamos-, vagy soros porti vezérlőkártya

2011. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tesele válasza:

AZ eszközkezelőben meg tudod nézni az eszközpéldány azonosítóját ami valami ilyesmi lesz: PCI\VEN_10DE&DEV....

Ez pontosan azonosítja az eszközt, elég az elejét beírnod. Erre rákeresve (esetleg a 'driver' a 'download' szavakat és az oprendszer nevét még hozzátéve) nagy valószínűséggel meg fogod találni, hogy mi az az eszköz és a driverét is.

2011. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
az egy foglalat észlény:D:/
2011. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tamasoft ***** válasza:
Lehet, hogy foglalat, de valami van benne, amit a win nem ismer fel. Önmagában a PCI slotot nem forszírozná. Úgyhogy nem is értem az előttem szólót.
2011. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez lehet egy beépített mikrofon is, amihez nem talal drivert?
2012. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Helló! Én letöltöttem a "Driver Booster-t" és az "hiányzó illesztőprogram"-ként felrakta rá!
2016. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uccsó azt ne használd
2017. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!