Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagy le, szaggat be a...

Mitől fagy le, szaggat be a gépem?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő hogy bármit csinálok,(játék,filmnézés,vagy ha csak úgy be van kapcsolva) úgy óránként,félóránként,megáll a kép,a hang és az egér kurzor elkezd szaggatni.Újra kell indítgatnom kézzel.Már mindent megpróbáltam ami eszembe jutott.

Nem melegszik túl mert leszedtem az oldalát hűtöm külső ventillátorral.

Csináltam vírusirtást,töredezettségmentesítést,minden létező ellenőrző,javító programot lefuttattam már rajta.

Azt hittem a Mozilla miatt van de a Google Chrome-al is csinálja.A UTorrentre is gyanakodtam,de ha kikapcsolom akkor is csinálja.

A Hard Disk Sentinel azt írja ki hogy: Teljesítmény 99%

Kondíció 54%....ez azéer annyira nem rossz hogy ezt kelljen csinálnia.Nemrég lett újratelepítva.

Mi lehet a probléma?

Jó elég öreg már a gép,de csak nemrég óta csinálja,és egyre rosszabb napról-napra kevesebb időt bír két lefagyás között.


2011. febr. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig az a HDD lesz.

54%-már igenis rossz, főleg ha rendszerlemez.

2011. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cipi8 ***** válasza:

Az egészséges winyó teljesítménye 100% a kondíciója 100%! Attól hogy nincs rajta az oldala attól simán túl melegszik és szobaventivel sem érsz nagyon semmit ha a proci melegszik fel pl. nagyon poros a borda! Hőfok és fordulatszám értékeket pedig a BIOS-ban tudsz nézni!

Ja és az 54%-s kondíció az szerintem már elég gáz és egy winyó cserére már megérett!

2011. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Hard Disk Sentinel nekem 10%-ot ír ki a rendszervinyó kondíciójára, és azt írja, hogy 13 napja van (de ezt már kb. egy hete). És nem áll le, működik rendesen. Ráadásul még azt is írja, hogy "ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje nem lehetséges...". Ez alapján 54% még elfogadható. De én személyes tapasztalataimról beszélek.

Egyébként a proci hőmérsékletét érdemes ellenőrizni, meg a hűtést rajta stb.

2011. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!