Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop jó lenne film...

Ez a laptop jó lenne film nézéshez?

Figyelt kérdés

Itt a link [link]

Nekem bejön csak engem az zavar hogy az van leirva h neki a video memoriája ("shared") 0 MB dedicated. :S:S:S Ez mit jelent????


2011. febr. 3. 15:52
 1/5 jamesbond ***** válasza:

Nekem is ilyen vidókártya van az asztali gépemben.

Nincs külön memóriája, hanem a gép memóriáját használja. Alapból 512 van beállítva, de lehet még hozzárendelni, ha szükség van rá, vagy a rendszer kezeli.

Ne aggódj, nagyon szépen fut rajta minden. 3GB bőven elég szinte mindenhez, filmhez is. :)

2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó filmnézéshez, amennyiben nem akarsz HD filmet nézni. Sem a procija sem a kijelzője nem bírja. Mondjuk a kijelző csak annyiban befolyasolja hogy nem hoz ki minden részletet. A 0 MB dedicated azt jelenti, hogy a rendszermemóriából vesz el a videomemóriát (nincs sajátja) Ma már szinte mindegyik ilyen. Amúgy Auchanba kapsz Intel v. AMD kétmagos CPU-s laptopot ugyanennyiért. Én pl. az Emachines-re szavazok. 100e és teljesen jó gép.
2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

merevlemez túl kicsi, hogy filmtárat tarts rajta, komplet évadokkal

egy terrára minimum szükség van, ha úgy számoljuk egy átlagos sorozat 4 évaddal 40 giga...


intel GMA túl gyenge a HD-hoz.

2011. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 250 GB eleg ha az ember nem filmeket akar archiválni hanem NÉZNI szeretne. Az Itel GMA meg elegendő HD-hez mert: [link]


Illetve egyik szobanforgo laptop sem kepes megjeleniteni a 1080p. De 2 core nélkül kb 4 fps-el fognak menni a full HDk


[link]

2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

külső vinyó is létezik. amugy filmet nézni szokás nem tárolni. kivéve persze a fanatista gyüjtőknek akik maguk sem tudják megmondani hogy minek van lent a film a gépén. neten minden fentvan és pár perc alatt sőt olyan nettel pár másodperc alatt minden betölthető. ha meg mész valahova akkor akár 1 hétre való filmet is le tudsz tölteni előre. 250 gb-re bőven.

nem értem minek olyan maximalistának lenni.

2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!