Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lenne ez a laptop?

Milyen lenne ez a laptop?

Figyelt kérdés

HP 620 a típusa.

T-Home árulja, 30k-ért, és ennyit szerintem simán megér.

Persze egy BF3 nem fog elindulni rajta, de igazából az érdekelne, hogy van-e valami típushibája a laptopnak, vagy bármi.


És sajnos t-home-nál semmit sem írnak róla, valaki nem tudja pontosan melyik típust árulják?

Mert google nekem mindenfélét kihoz erre az eredményre, valamelyikhez Celeron procit ír, valahol C2D-t, stb.


2011. nov. 1. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárhogy keresem csak HP 630-at találok, de annak meg van adva a specifikációja.


[link]

2011. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

HP620am van..és annyiért simán megéri.

T4500 C2D CPU 2GB RAM és egy integrált VGA és 320as HDD.nekem bőven elég.

Ha játszani akarsz akkor viszont kevés lesz.

2011. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:


nem honlapon találtam, hanem nyomtatott szórólapon/reklámújságban vagy miben.

Ha több, mint 2 éve vagy t-s, és jelenleg több, mint fél éve van aktív előfizetésed, vagy valami ilyesmi feltételek mellett 10k-t befizetsz és havi ~2k-ért megvan a laptop, összesen valami 30k-ra jön ki.


Előző:

nem játékra akarom, elsőnek játékra akartam volna egy asztali gépet, de ott csak a proci kerülne ennyibe, inkább maradok ennél.


Kösz a válaszokat

2011. nov. 1. 12:29
 4/5 ArMand92 válasza:

Én személy szerint csak úgy venném meg ha 24-36 hónap garanciát vállal rá , mert az enyém 13 hónaposan ment tönkre 1 éves garival. Most asus-t vettem 90e 5év garival ezzen fogjon ki az idő!


Szerintem elnézted 30e ért nem kapsz még rosszat sem max kezdő részlet annyi.

2011. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is rég volt.
2022. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!