Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apollo AC 518-as web kamhoz...

Apollo AC 518-as web kamhoz nincs valakinek driver-e? Mert a telepítő CD-t nem találom . Kösszi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:25
 1/2 anonim válasza:

Van neted? Ha igen sima ügy. Fölég ha tudod a típusát,

rá keresel Google-n: [link]


ha ez nem jön be, nekem van egy régi webcam-on még anno vettem mikor még nem létezett még a Vista se csak XP. Elhagytam a lemezt, a típusát se tudtam aztán csak annyit csináltam a gép újra rakása után, hogy bedugtam a USB-be, majd hagytam hogy az internet segítségével, keressen automatikusan drivert, leszedte, feltette szinte semmit nem csináltam és már működött is. Valószínű hogy ez nálad is menne.

ha neked ez nem jön elő ez a lehetőség mikor bedugod, akkor elvileg a vezérlőpultban van az, hogy (új) hardver hozzáadása. Ez majdnem ugyan az mint ami az eszköz első bedugásakor kijön.

2011. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az automatikusan úgy értem, hogy kijön egy ablak bedugáskor és ott vannak lehetőségek. Csak a megfelelő kel kiválasztani(internet segítségével)
2011. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!