Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csináljam meg azt,...

Hogyan csináljam meg azt, hogy a laptopomról kiszeretnék nyomtatni valamit, de a nyomtato a másik szobában másik géphez van kötve. Elmagyarázná nekem valaki érthetően?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2011. febr. 8. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom otthon routerrel van osztva a net. Ha igen, és mindkét gépen win7 vagy vista van, csak annyi a dolgod, hogy a nyomtatós gépen a nyomtatók és faxoknál a nyomtatóra jobbklikk és megosztás, utána a másik gépen a nyomtatóknál hozzáadsz egy új hálózati nyomtatót.

Ha XP van, akkor bonyolultabb a helyzet, IP config kell, keress rá google-ba xp alatt hogyan kell hálózatot csinálni

2011. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én speciel kihúznám a kábelt, bedugnám az én laptopomra, telepíteném a nyomtatót ha szükséges, és nyomtatnék.
2011. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amelyik géphez van a nyomtató csatlakoztatva azon a gépen : VEZÉRLŐPULT>Nyomtatók és faxok.


Itt katt a nyomtató nevére/ följön egy ablak/abban keresd meg a MEGOSZTÁS gombot és Okézd le.


Ezen a gépen kész vagyunk.


Menj a nyomtató nélküli gép VEZÉRLŐPULT/Nyomtatók és faxok/Nyomtató hozzáadása.


Följön a varázsló /Bejelölni a HÁLÓZATI NYOMTATÓ VAGY MÁSIK GÉPHEZ CSATLAKOZÓ NYOMTATÓ/Tovább.


Zöld pötty a NYOMTATÓ TALLÓZÁSA/Tovább.


Katt a nyomtató NEVÉRE/Tovább.


(egy kicsit akadékoskodni fog a géped )


OK


Föltelepül a nyomtató programja a gépre.


Befejezés OK.


(Nyomtatáskor mindkét számítógépnek bekapcsolva kell lennie.)

2011. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válazsokat :)
2011. febr. 8. 09:54
 5/7 A kérdező kommentje:
3. : ugy csináltam ahogy leirtad, de mégis azt irja a laptopon, hogy a nyomtató kapcsolaton kivüli álapotban van, pedig felismeri, és hogy dugjam be meg ilyenek. De bevan, és amivelössze van kötve azzal meg nyomtat is, szal a laptopon még valami hibádzik :S
2011. febr. 8. 10:02
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként igen, routerral osztom meg a netet, és a laptom win7, a sima gép meg xp amire a nyomtato vanb csatlakoztatva.
2011. febr. 8. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Átviszed egy pendrivon:) mit bonyolítsuk???:D
2011. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!