Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopnál csökken az akku...

Laptopnál csökken az akku üzemideje ha fut a háttérben a torrent és a skype?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:22
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Túl kicsi erőforrás igényű programok ahhoz, hogy befolyásolják a fogyasztást.
2011. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leginkább a videók csökkentik az üzemideját, ha jól tudom. De természetesen minden program használata valamilyen szinten csökkenti. Nekem 3 órás üzemidejű a laptopom és régen mikor sokat jártam haza a 3 órás útból 2,5 órát lazán zenét hallgattam (winamp). De egy teljes filmet is meg tudtam vele nézni, és nem nagyon csökkentettem a kontrasztot se (állt. van a laposokban ilyen funkció, ezzel is tudsz kicsit spórolni :) )
2011. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én gépemen van egy "Eco" gomb de hiába nyomkodom, semmit nem csinál és nem is ír ki. Vajon miért? (MSI CR500X)
2011. febr. 14. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
nos 70 torrent file 3000 kapcsolat és mondjuk 800k-s feltöltés igencsak eszi az akksit. Szóval megint attól függ hogy mennyire van használva az a bizonyos dolog amire a kérdés vonatkozik.
2011. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bix ***** válasza:
az aksit gyűri, nem jelentősen, mert a torrent miatt általában nem áll le a vinyó, a fogyasztása nem jelentős, de fogyaszt.
2011. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!