Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vásárolnék egy ilyen...

Ha vásárolnék egy ilyen típusú videókarit Asus EAH5670/DI/1GD5 1GB DDR5 PCIE akkor 2-3 évet ki lehetne vele húzni? (gondolok itt a legújabb megjelenésű játékokra)

Figyelt kérdés

A kártya adatai:

Chip gyártó ATI

Gyártó Asus

Memória típus DDR5

Memória méret 1024 MB

Csatoló felület PCI-E 2.1

Memória órajel 4000 MHz

Memória interfész 128 bit

Chip órajel 775 MHz

Chip hűtés Aktív

Portok DVI, HDMI, D-Sub

Max. felbontás 2560x1600

Támogatott szabványok ATI Crossfire, HDCP, Shader Model 5.0, DirectX 11, OpenGL 3.2


Csak azért tippelek én a 2-3 évben, mert a kártya max felbontása 2560x1600, de én csak 1280x1024-es felbontásban tudnám használni a monitorom miatt.

Így eleve nem tudom kihasználni a maxon, így ennek tekintetében a legújabb játékok is futnának vele 2-3 évig.

Vagy tévedek??


2011. febr. 12. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó videó kari, ha meg olyan jó játékot gyártanak, hogy évente új kell, akkor egyék meg azokat a játékokat:DD

pl ha most valaki ír egy játékot, amihez OpenGL 4 kell, akkor mi van?? Ezt soha nem tudtam:D

2011. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha max grafon nem is, 2-3 évig tuti bírni fogja.
2011. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

VGA-nál nem az a jobb, amelyik nagyobb felbontást tud kezelni, ez talán az utolsók között van, amit nézni kell.


Kb. 1,5-2 évig lesz jó a játékokra.

2011. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!