Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na ilyenkor mivan? Valaki...

Na ilyenkor mivan? Valaki mondhatna valami okosat

Figyelt kérdés

Természetesen a nyavalya forrása PS2..

Be akartam röffenteni az öreglányt, de szemétkedik, hogy rohadjon meg...

Ki van chippeltetve, pár hete játszottam vele de már akkor is "jól" működött. A szituáció a következő: Belerakom a gémet, visszadobja, hogy nem ps2 formátum. Kiveszem a dvd-t, berakom még1x, ugyanez. Ezt eljátsszuk még egy 40x, és egyszer csak jó lesz. Első kérdés tehát: Mi az anyja baja van? Szedjem ki az olvasófejet, és csapkodjam falhoz?


Ezennel át is térnék a nr.2 kérdéshez. Szedtem le egy gémet, IMGburn-el ki is írtam szépen a képfilet. Szokás szerint ez is jól működik. Ezt a lemezt 40. próbálkozásra, se hajlandó elindítani, így gyanítom, hogy itt a lemezzel is gond van. Van valakinek valami tippje?


Válaszokat előre is köszi


2011. febr. 15. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
És ezt komolyan a számtech kategóriába? Majd a modok átrakják, akkor talán kapsz értelmes választ is.
2011. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah, bocs! nem vágom az oldalt, nem vettem észre az erre szakosodott topicot...:D
2011. febr. 15. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!