Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az avast!...

Mi a véleményetek az avast! Free antivirus-ról?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel , jó és rossz eggyaránt , lécci minél többen válaszoljatok !
2011. febr. 15. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom vele. csak ajánlani tudom :)
2011. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security fan vagyok ezt hozzáteszem!


Amúgy, kimondottan rosszat nem tudok mondani róla...

Van egy szint amin nagyon jól teljesít, mint ingyenes szoftver a legjobb! De ha komolyabban belemegyünk ESET Smart Security-vel vagy Norton Internet Security-vel jobban meglennél, mivel nálam egy pár kártevőt nem észlelt (közel másfél évig használtam 4.8-asat 5 öst max félévig) Ja meg ami nálam nagyobb baj volt: Rohadtul visszafogja a nettet... :-/ 80Mbit-es DIGI-ből csinált 8Mbit-eset...


Összegezve: Általános géphasználat mellet: 4/5 a pontozásom.


Komolyabb letöltő, XXX kedvelő, crackelgető felhasználók részére 2/5

2011. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel ingyen van, próbáld ki, és saját tapasztalat alapján el tudod dönteni, hogy marad e vagy másra van szükséged.
2011. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bp1985 ***** válasza:
56%
Az, hogy visszafogja a netet, nem az avast hibája. Nekem amiótaismerem az avastot, fent van, semmi vírus esettel ellentétbe. Nekem is 50 mbit/s-es a netem, de 50-nel is jön le. Be kell állítani normálisan, és akkor semmi baj nincs vele.
2011. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Avast lassítja a böngészést és nem a megbízhatóbb.. Sokáig használtam annak ellenére is,hogy be engedett jó pár szennyet..

Ha azt akarod használni ajánlóm a Comodo tűzfalát hozzá,mert az legalább meg fogja azt amire avast fittyet sem hány.


Nekem nem kellene többet avast,inkább más.Még comodo vírusirtója is jó szerepelt nálam IS..

De ez az én tapasztalatom csak (:

2011. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3 év alatt egy rossz dolgot nem tapasztaltam.
2011. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod próbálni akkor tedd fel, más véleményéből úgyse fogod tudni eldönteni. Nekem is volt, de váltottam most avg-re. Viszont a comodót mindenképp tedd mellé sztem.
2011. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat , más válaszok is érdekelnek , csak irjatok bátran :P!
2011. febr. 16. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy kis független teszt 2010-ből(proaktív vírusfelismerés):


[link]


három csillagból, csak kettőt kapott az avast!

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem avast 5 van
2011. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!