Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkumulátor mennyi...

Laptop akkumulátor mennyi ideig "él"?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban vettem egy vadiúj HP notebookot. Az akksija most a napokban elkezdte csúnyán elveszíteni a kapacitását. Míg régen időben jelzett a gép, ma már csak "psssfff" kikapcsol, ha lemerül. A használati szokásaim azok voltak, hogy teljesen feltöltöttem, használtam akksival, ha kezdett merülni, akkor újratöltöttem. Tehát nem hiszem, hogy én rontottam el valamit.
2011. febr. 17. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
HSTNN-IB89 63Wh Li-ion
2011. febr. 17. 11:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy mikor jelezzen, szoftveresen be lehet allitani, legalabbis nalam igy mukodik. Teljesitmenyuk pedig 1 es 2 eves koruk kozt szokott leesni. Nekem amugy infos haverok mondtak hogy nem szabad annyira lemeriteni hogy mar kikapcsoljon, valami 10% alatt lehet visszatolteni. En probaltam eszerint hasznalni, 3 eves es 2 honapos a gep es mindent le kell huzzak hogy kibirjon 1 orat akksirol. Amugy azt hiszem hogy 4-5 eves korukra nagyon nagy reszuk teljesitmenye leesik ilyen 10-20 perces nagysagrendekre.
2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ,hogy hogyan használod az akut , 2-3-4 év alatt mind kinyiffan fajtája válogatja,hogy melyik kettőt és melyik többet. Annyit meg (2-3-4 évet)mind kibír .
2011. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No de bacchus! Ezt 2009 szeptemberben gyártották és 2010 májusban került hozzám. Nem korai kicsit?
2011. febr. 17. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem korai,ez az akku csak 2 évet bírt, nagyon sok ilyen van még a tiéden kívül
2011. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AZonall végy új aksit!!!!!!!!!!!!!!4
2017. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!