Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 2000-en tudok vezeték...

Windows 2000-en tudok vezeték nélküli kapcsolatot létrehozni?

Figyelt kérdés

Egy D link-es USB-s valamit kell rádugnom a gépre, elvileg magától működe, de háttértárnak hiszi...(Win 2000 Pro) Szóval lehet olyat, hogy menjen USB->D LINK adóvevő->Router?

Mert máshogy nem tudom megoldani...


2011. febr. 20. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de nem írta ki a gép a kérdésem, és óránként csak 1 kérdést tehetek fel, ha tudsz segíts nekem! Valamit megnyomtam a klaviatúrámon, és lekicsinyedtek a betűk. Mit kell újra megnyomnom, hogy normális nagyságban látszódjanak a képernyőmön? Köszi a segítséged.
2011. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ám megsértődni,de ez a kérdés kit érdekel rajtad kívül,hisz már senki nem használ win2000-et.Ezek már kimentek a divatból mint pl az orsós magnó vagy mint pl a szenes vasaló.
2011. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván valamilyen régebbi gépen van, javaslom, töröld le, és tegyél fel helyette egy gyengébb Linux-ot, sokkal jobban fog futni, és jobb támogatása van hardverek terén, valószínűleg automatikusan fog működni (ahogy kellene neki).

Ilyen gyengébb Linux pl. a Puppy Linux, Damn Small Linux, mindkettő ingyenesen letölthető.

2011. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

07:46

ctrl++ (plusz jel)

ctrl+egérgörgő előre

ctrl+0

nézet/nagyítás/nagyítás

2011. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad. A válasz megírásának időpontja: ma 07:47


Nem sértődök meg, de nem azért kérdeztem, mert sokakat érdekel...


A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:24


Próbáltam egy csomó Linuxot, de mindegyik gyilkolja, pedig a többi gépemen tökéletesen megy a Linux...(Pontosabban azokon Ubuntu, ezen nem indult kb egyik se...)

2011. febr. 20. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá driver akkor menni fog.Anélkül meg semmin sem.
2011. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!