Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivan ha 667 MHz helyett 800...

Mivan ha 667 MHz helyett 800 MHz-es DDR2es ramot veszek a laptopba?

Figyelt kérdés

jelenleg 2x512 van benne de 2x2gb-t akarok bele venni.

Vehetek 800 MHz-eset???


2011. febr. 24. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz, maximum 667-en fog menni, ha az alaplap nem támogat gyorsabbat.
2011. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es mindenkepp nezz utana hogy elbir-e negy gigat, mert igy az infoid alapjan szerintem enyemmel hasonlo idos geped lehet es akkor meg nem minden laptop alaplap tamogatta a negy gigat.
2011. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hol tudok utánanézni?


Acer TravelMate 5520.


Azt tudom h két slotos tehát két memória megy bele.

Meg azt is, hogy a videó kártya levesz a RAMból mert az van írva h Up to 384 MB (Ati x1600)

2011. febr. 24. 12:33
 4/6 A kérdező kommentje:

talán megtaláltam a választ:


[link]


Itt azt írja felül, hogy maximum memory 4GB. Akkor valószínűleg elbírja :) Szerencsére :D

2011. febr. 24. 12:35
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah és még valami. A memóriát innen veszem:


4 dbot (2 laptop)


Segítenétek választani? Az ár nem igazán számít. De ettől függetlenül azért azt is nézzük :)


Meg még egy olyan kérdésem is lenne, hogy az, hogy 766 Mbről (mert leszed a VGA) bővítek ~4GB-re az eredményezi majd a gépem gyorsulását???

Csak mer mikor még anno megkaptam akkor korrektül működött (Windows Vista volt rajta) De most ha feltúrnék rá egy Vistát nem úgy robogna mint újkorában.


Ahogy én formázni szoktam az annyi, hogy boot lemezről, törlöm a partíciókat hozok létre egy újat a winnek azt ugye ő leformázza és arra feltelepítem... de a gépem mégsem túl gyors... Öregedne?

2011. febr. 24. 12:43
 6/6 A kérdező kommentje:

link lemaradt:


[link] :)

2011. febr. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!