Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vaio vagy PackarBell?

Vaio vagy PackarBell?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb,nem játékra,hanem csak internetezéshez,és munkához?

Nem nagyon értek hozzájuk,kérlek segítsetek? Melyik jobb,és miért? Ja,és valami jó típust is tudtok mondani?


Előre is köszönöm!


2011. febr. 24. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még a samsungokon gondolkozok. Akkor a három küzöl melyik a legideálisabb?
2011. febr. 24. 16:14
 2/4 A kérdező kommentje:
*elírtam: packardbell
2011. febr. 24. 16:15
 3/4 touchwiz válasza:

Vaio, inkább luxus laptop, felvágni lehet vele csak (ez az én véleményem csak!)

Packard Bell, nekem is van most is, előtte is volt már egy 1986-óta gyárt számítógépeket, az egyik léányvállata az Acer. Ha egy stabil "munkagépet" szeretnél, akkor Packard Bell. Nekem egy; Packard Bell EasyNote Butterfly Touch-om volt tavaly, nagyon jól működött! Nem volt vele semmilyen hardver problémám, hogy nem ismer fel nyomtatót vagy ilyesmi. 133ezer körül van egy ilyen gép mostanában. Ami lényeg stabil, ami napi használatban fontos.

2011. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Remy88 válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval. PB nagyobb tapasztalattal bír ezen a téren mint a Samsung. És az Acer Group tényleg jó gépeket csinál.
2011. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!