Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a SONY VAIO laptopom, aminek 240. 000 Ft volt az ára?

Figyelt kérdés

Másfél éve vettem egy EB1S1E/WI típusú SONY VAIO laptopot 64 bites, Win7-tel. Már nagyon lassú volt mostanában, ezért újratelepítettem a Win7-et. Továbbra is lassú, sőt, rendszeresen azt csinálja a gép, hogy zenehallgatás közben egyszer csak eltorzul a zene, folyamatosan búg, és teljesen lefagy az egész gép, csak a bekapcsológomb hosszan tartó lenyomásával tudom leállítani a gépet, ugyanis semmire sem reagál, a Ctrl+Alt+Del-re sem. A programok is állandóan lefagynak. Mi a fene van ezzel a géppel? Elvileg 2 év garancia van rá. Küldjem el nekik javításra? De akkor meg hogyan dolgozzak? Tudnak ilyen esetekben cserekészüléket biztosítani ideiglenesen?


Köszönöm előre is a segítségeteket!


2011. okt. 27. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd vissza.

Cseregépet kétlem, hogy adnának.

2011. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barmenyire meglepo, a szamitogepben jelentkezo hibak teljesen fuggetlenek az aratol.

Amugy a megoldas: beadod javitasra.

Nem tudom, mint dolgozol, de ha nem bir ki 1-2 napot (akkor veszel valami hasznalt gepet ~5e forintert es azt hasznalod.) Vagy konyvtarba, vagy munkahelyen vagy akarmi. :P

2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, ezt a búgós dolgot nekem is csinálja nagy ritkán a laptopom, de nekem olcsó Asus van. Viszont az oprendszer ugyanez, tehát akár még valami driver hiba is lehet. Ha meglesz a megoldás, írd meg légy szíves :)
2011. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg itt találsz megoldást.

2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!