Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális ha,5V helyett...

Az normális ha,5V helyett 2,90V-om van, és 12V helyett 5, 07?

Figyelt kérdés

Biosba az eredeti értékek körüli értéket mutat a gép, de windowsba OCCT-vel ezeket az értékeket mutatja..

550W-os noname táp,2 magos 2.8as amd proci, hd4870 512. 2gb ram


2011. febr. 26. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
azt a bizonyos noname tàpot dobd mordor tuzébe, a gépedet veszélyezteti, vegyél egy jot, ha màr ilyen provid és vidkarid van.
2011. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mellesleg nem zavar h kisebb a feszültség, csak már kezdett zavarni, h állandóan elkezdek játszani és kikapcsol a gépem.. és megláttam ezt.


de az idegesít a legjobban mikor vettem a tápot, bevittem a gépem adatait a pc-s boltba és a hapsi mondta,h 550es noname táp fasza lesz hozzá, és elvileg neki értenie kéne hozzá..

2011. febr. 26. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A boltos valószínűleg valóban ért hozzá (persze az is lehet, hogy nem, de ez azért manapság már nem sűrűn fordul elő), viszont alighanem feltételezte, hogy Te nem, vagy nem annyira értesz hozzá. Ezért aztán bátran ajánlotta Neked a tápot, ami talán már hónapok/évek óta porosodott nála a raktárban...

Természetesen ez nem biztos, csak egy feltevés, de a leírásod alapján én hirtelen erre tippelnék.

Válts tápot, és ha van rá lehetőség, akkor boltot is!

2011. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod enyhén szólva átverttek a tápegységgel, de ne búslakodj ha legközelebb be mész egy másik infó boltba akkor mondj egy márkanevet is és hidd el nem lesz ilyen problémád.
2011. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam msot purcank ki egy Gigabyte táp nekem az 5 V 3at adott a 12 meg 10 et és el sem indult igy a rendszer. Gariba vissza is küldtem nagyon gyorsan:)
2011. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon nagy baj. 5v feszingadozás tönkrevágja az usb eszközeid arról nem is beszélva hogy a gép nem stabil állandó fagyások lehetnek vagy 20-adjára indul be a gép. tápcsere kell mindenképp ha nincsm ár gari rajta, Corsair, Thermaltake, Enermax stb 20-25eFt körül már egész tűrhető tápot tudsz venni.
2011. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet, két tápon vagyok túl most ami benne van kb 1 órája hozták ki Cheiftec 600W és ugyan ezek értékek mint a 400-nál..pfff
2016. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!