Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék 1 gépet ezt...

Venni szeretnék 1 gépet ezt találtam 23-ért megéri?

Figyelt kérdés

Alaplap ABIT NF7 (nVidia nForce 2 chipset)

Processor AMD Sepron 2800+

Memória 1GB (2*512 DDR PC3200 Kingston)

Videókártya ATI Radeon 9800 PRO 128MB (AGP TV-out)

Hangkártya alaplapi 5.1

Hálózatikártya alaplapi 100Mbit Lan

HDD Maxtor 40GB ATA133

FDD 1,44 FDD

CD/DVD Pioneer DVD-RW

Tápegység Zalman ZM-460

Ház ThermalTake Swing álló ház,

ezüst színű, plexi oldallappal

Egyéb


Firewire kártya 3 kimenettel

Mobilrack ATA133 (üres)


2011. márc. 5. 12:13
 1/6 Captain Frájer ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Elég régi darab, ha még árban is jó, én nem vennék ilyet, mert csak irodai munkára hasznos és talán arra jobban megérné egy olcsóbb laptop, mégha kicsivel drágábban is, elvégre ilyen ár mellett a fogyasztás, helyfoglalás és mobilitás is szempont, ráadásul egy hasonló árú laptop meglehet, hogy jóval gyorsabb is.
2011. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem igazán éri meg... Én ehhez hasonló kalioberűt vettem 15-ért...
2011. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg totálisan megéri ennyiért. A procc is még egy jópár játékot elfuttat, ha esetleg bepróbálkoznál vele. Pl COD4, COD5, meg 1-2 Need for Speed, esetleg még az Assassin's Creed-et.

De ha nem játékra kell akkor is megéri. De egy új vinyo sztem mindenképpen kell majd bele!:)

2011. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cod4-ről ne is álmodjál ilyen gépen :D
2011. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Captain Frájer ***** válasza:

Játéknál a vidikari meg fog bolondulni, a proci ventije visítani fog, hogy "Jájjj mit művelsz te velem?!". Irodai munkára, otthoni netezésre megteszi, de ha már multimédiázás, filmnézés is benne lenne a kívánt feladatkörök között, akkor már nem éri meg. Mint, már írtam,egy olcsóbb laptop lehet, hogy jobban megtenné.


Első voltam:)

2011. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Assasin's creed? Ezen? Hol élsz te? Nekem a GeForce 8800GT alig bírta közepes grafikán. Pedig abban fél giga videoram volt és majdnem 2x olyan izmos GPU.
2011. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!