Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Filmet szeretnék nézni Media...

Filmet szeretnék nézni Media Playeren, de csak a háttér zajt hallom, a beszédet nem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy csak háttérzajt hallod? A filmét vagy csak súg a hangszóró?
2011. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallom ha valaki mondjuk elejt valamit és az összetörik, vagy a filmzenét, de azt nem amit mondanak.
2011. márc. 10. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy tűnik,hogy Dolby Digital, vagy DTS módban van a film,de neked csak két hangszóród van. Próbáld ki VLC media playerrel ,ha jól emlékszem alapba lekeveri 2 csatornásra.
2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Össze van kötve a tv (ezt használjuk monitornak is), a számítógép és a házimozi rendszer. Az az érdekes, hogy csak a DVD filmeknek nincs hangja, az "aviknak" van hangja. 5.1 hanggal nézném.
2011. márc. 11. 07:10
 5/6 anonim ***** válasza:

megint én vagyok:) Hát ez elég nehéz ügy így távolról. Sok elem van a rendszerben,amit nem ismerek. Viszont én még mindig ajánlanám ,hogy más programmal is próbálkozz. A másik a hangkártya beállítások tesztelése. Win7 alatt van egy hangszóró beállítás rész. Ott mindegyik hangszórót egyesével megszólaltatja. Ha az lefut rendesen,akkor tudod,hogy a géped és a tv - erősítő jól működik együtt minden esetben. Ha ez nem jó,akkor a hangkártya vagy a TV-erősítő részen kell valamit állítani.

Ha jó,akkor inkább a lejátszó a hibás.

2011. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
állítsd be 3D-re akkor talán jobb lesz
2011. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!