Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beszédet hallok a hangszóróban...

Beszédet hallok a hangszóróban, mi ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom miféle beszéd, nem lehet rendesen érteni meg halk is. Rádióra gondoltam de ahhoz túl kevés, inkább telefon lehet vagy valami más? De ki beszélget órákig?:) Férfi hang az biztos. Mit lehet ezzel tenni?
2009. aug. 14. 13:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Hallgatózok de egyetlen szót nem tudok kivenni rendesen, szerintem nem magyar, de más nyelvekre sem hasonlít amit ismerek. Vannak ilyen hangok is mintha kikapcsolnák meg be... ilyenkor hallok egy még távolibb hangot pár másodpercig.
2009. aug. 14. 13:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én hangszórómon gyakran bejön a Kossuth rádió. Hiába, közel lakok az adóhoz. Nem tudom szakszerűen megfogalmazni, de összeszedhet zajokat az éterből. Ezeket hallod.
2009. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez annyira furcsa, mert nem rádió hanem valami más, és már felismertem azt is hogy milyen nyelv. Finn, de hogyan lehet? Honnan? Idegesítő már, éjszaka elég hangos volt, szinte kiabáltak. Hogy lehet ezt megoldani? Sehogy?
2009. aug. 17. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Ez azt jelenti hogy rossz az árnyékolás valahol és bejut a rádiójel.

2009. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én hangszórómból orosz beszélgetések szoktak hallatszani...


Nem vagy egyedül. :P

2009. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

elég érdekes,ilyenről még soha nem hallottam.Hova van bedugva a hangszóró?Ha áramtalanítod akkor is szól?

Az se túl sima nekem h antenna nélkül adást vesz.

2009. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A számítógép hangszórója szóval abba van bedugva. Egyébként Heves megyében lakom egy kis faluban, nem tudom hogy honnan szedi össze a hangszóróm ezt a finn beszédet. A közelben biztos nincs finn rádió, sőt finnek sem:) Ha kikapcsolom akkor persze nem hallani. Antenna van a szobám másik végében... de annak gondolom nem lehet sok köze hozzá mert az csak a tévéhez van kötve.

Szóval senki nem tudja mit tehetnék vele? Azon kívül hogy kapcsoljam ki?

2009. aug. 17. 18:38
 8/9 anonim válasza:
Hát ez nagyon komoly :D már bocs az offért
2009. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj az utcán, a szobában stb. biztos beszélgetnek
2009. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!