Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a hdd-n a...

Miért nem megy a hdd-n a máshol telepített win 7 a gépemben?

Figyelt kérdés

haveromnál felraktam a vinyómra windows 7-t és itthon bekapcsolnám róla a gépet, nem indul el, mert a windows indításánál, megjelenik az első pötty(amikből a win jel lesz) és újraindul. és megint, és megint...


mi a teendő?


2011. márc. 10. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A saját gépedben telepítsd fel a Windowst, ne a haverodén, úgy talán menni fog...
2011. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
úgy lenne jó, de a gépem nem veszi észre a dvd olvasóimat.
2011. márc. 10. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Vistának és a 7-nek is mennie kell szinte bármilyen esetben ilyenkor. =re passzolok, nem találkoztam még kompatibilitási hibával. Biosban nézz körül
2011. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy a csudában indulna el nálad amikor egy másik konfigurációra lett telepítve? A te hardveredet nem ismeri mivel a másik hardver driverei lettek installálva.
2011. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2011. márc. 10. 22:19
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor meg kell oldanom a cd rom gondomat.
2011. márc. 10. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pld délután vettem DVD író olvasót és a gép nem tudta felismerni vissza kellett menni egy másikat cserélni.
2011. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1 dvd olvasó volt a gépben, ami eddig jó volt, de ritkán hasznéom, most vettem észre csak. tesóm gépéből kiszedtem a nála működő olvasót, és az sem működik nálam. pedig kábelek is ki vannak azóta cserélve.
2011. márc. 10. 22:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Jumperelted ? biosba beálitottad ?


bios lássa ?


Itt egy kép a jumperelésröl: [link]


Ha közös kábelon van valamelyikkel akkor az egyiket


PRIMARIRA a másikat pedik SLAVÉRA rakjuk


akkor is ezt kell csinálni ha pl HDD vel közös

2011. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mindenképp a saját rendszereden kell felrakni a win-t, másképp nem megy. ha nem jó a dvd-d akkor tegyél bootolhatóvá egy pendrive-ot, és tedd fel arról.
2011. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!