Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Op. Rendszer kérdés. Ez lehet?

Op. Rendszer kérdés. Ez lehet?

Figyelt kérdés
na szóval, vagy most egy 80gb -s winyóm amin az XP van rajta. vettem egy 1TB -s wincsit amire felrakom a win7et, és az megoldható hogy ha beindítom a gépet akkor lehessen váltani az op rendszerek közül?
2011. márc. 11. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
van most*
2011. márc. 11. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor másik meghajtóra kell telepíteni a Win7-et és bootrendszert fog csinálni az indításnál.
2011. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
megoldható windosw 7-ben nem ismerem de xp-n még nekem is volt olyan hogy 2 xp rendszer között váltogattam. bekapcsolásnál tudtam válogatni, de sajnos wondows7-nél nem ismerem :( biztos megoldható ha xp-n is lehetett.
2011. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet,de csak akkor,hogyha először van XP-d,és amellé telepíted fel a Win7et. Ha fordítva csinálod nem fog működni.. tapasztalat. Nekem egy winyón van mind a kettő,de szerintem az már nem befolyásolja.
2011. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Igen megoldható, a boot menüt a Windows 7 automatikusan létrehozza majd. Persze a Win 7 telepítésekor az XP-t tartalmazó vinyót is benne kell hagyni.


Amúgy az előző válaszolónak mondom, hogy fordítva is megoldható a dolog. Vagyis úgy hogy az XP -t, és nem a Win 7 -et telepítik utoljára. Ehhez viszont külön programot kell használni, ilyen pl. az EasyBCD.

2011. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerült,de köszönöm a felvilágosítást^^ nem tudtam hogy van rá program,de keresgéltem. Köszi
2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!