Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfüstölt a wincsim. Menthető...

Elfüstölt a wincsim. Menthető még? Lehet-e kapni winchester alaplapot külön? Ha igen akkor mennyiért, és hol?

Figyelt kérdés

Pár napja elfüstölt a winchim, usb csatlakozóval csatlakoztattam a géphez. Füst és szag ment rendesen, majd lehúztam azóta gondolkozom, hogy mit lehetne tenni. Megnéztem és a wincsi hátulján az alaplapon egy apró alkatrész mintha eltört volna. Leejtve soha nem volt.


Lenne valami ötletetek, hogyan lehetne még megmenteni?

Találkoztatok már ilyennel?


Előre is köszönöm!


2011. márc. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos adat volt rajta, akkor

[link]

2011. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg megmenteni. Többe fog kerülni, mint venni két újat.
2011. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem akarnám elvinni adatmentésre...


Inkább arra lenék kíváncsi, hogy lehet-e külön "alaplapot" (ami a wincsi alján van zöld színű) kapni wincsihez, mivel úgy gondolom, hogy csak azon ment tönkre valami, és ha lehetne ilyet kapni, vagy rendelni akkor a gondom meg lenne oldva...

2011. márc. 16. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

vinyó alaplapot külön nem nagyon...de!

nézd meg a pontos típusszámát, és akár használtan, akár újonnan vegyél egy ugyanolyat, arról át tudod szerelni a lapot (ha értesz hozzá...), majd ha végeztél az adatmentéssel vissza tudod rakni az újonnan vettre...

persze arra is van esély h a műtét után az új se fog menni nemhogy a régi, de attól még egy lehetséges alternatíva :)

2011. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

helyesbítés...

vhonnan biztos be lehet szerezni, de a járulékos költségeivel (házhozszállítás stb.) együtt simán többe kerülhet mint egy ugyanolyan teljes értékű vinyó. használtan meg pláne

2011. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
www.hardverapro.hu -n nézz körül én a napokban láttam !!
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!

(mindenkinek nyomtam egy zöldet)

2011. márc. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!