Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Routerral kapcsolatba ki tud...

Routerral kapcsolatba ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni routert segítsetek!

1. Mi a különbség a router és a switchek között?

2. Ha veszek üzletben egy routert alapból adnak hozzá kábeleket, mi tartozék van hozzá?

3. Az olcsó is elég jó? (2 gépre akarom elosztani)

A lehetséges kiszemeltek:

A1, [link]

B2, [link]

C3, [link]

Írjatok róluk véleményt.

Asszem mindent megkérdtem ha még eszembe jut valami írom!

kérdésekre légyszi a számokkal válaszoljatok és a routerekre pedig írjátok oda az A1,B2,C3 jeleket!

Előre is köszi.


2011. márc. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A switch nem ért az internethez, az csak annyit tud, hogy egy helyi hálózatot összekapcsoljon. Ha internetet akarsz megosztani, akkor neked router kell.


2. Változó, nem mindegyikhez adnak. Nézd meg mi van a csomagolásban, és ha nem adtak akkor vegyél hozzá ethernet kábeleket.


3. Nagyon olcsót nem javasolnék, nekem már volt szar routerem és folyton ledobta a wifin csatlakozott gépeket.


Amiket linkeltél azokkal még nem találkoztam, Linksys routerem volt már és többnyire meg voltam elégedve velük.

2011. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, eternet kábel az milyen árban van?
2011. márc. 26. 19:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még, más véleményére is kíváncsi vagyok!
2011. márc. 26. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Annyi ellenvetésem van, hogy vedd meg nyugodtan az olcsóbb fajtát, hisz pénzből él mindenki. Cimborám is a második drágább fajta halála után unta meg a pénzkidobást. De lehetőleg wifi-képeset. Ki tudja mit hoz a sors. Általában 1db ethetnet kábelt adnak a routerhez, meg van egy a modemhez, akkor gondolom még egyet kell beszerezned. lehet csináltatni is 50-60huf métere, ha esetleg messzebb van a gép meg 2 csati a végére is kb 50huf. Csak közöld hogy hova tervezed, nehogy cross-link kábelt adjanak.
2011. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
cross-link kábel, ő micsoda?
2011. márc. 30. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ami 2 gép vagy 2 switch közé kell. Ami router és pc közé való, az a patch kábel.
2011. ápr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!