Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új alaplappal kapcsolatba...

Új alaplappal kapcsolatba lenne kérdésem! Valaki segít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval egy új alaplapot szeretnék venni, név szerint egy ASUS M5A78L-M LX-et(AM3) és mellé egy új procit, egy AMD Athlon II X3 420e 2.6GHz AM3-at. Én megnéztem az asus oldalát hogy támogatja e a procit az alaplap. Nos támogatja, de mellé ezt írja: Since BIOS 0205, szóval asszem frissíteni kéne a biost.(habár mindhez kiír valamit a Since BIOS-ba) A mostani procimat nem támogatja az alaplap. Muszáj valahogy updatelni a biost vagy meg lehet oldani az említett proci működtetését? Bocsánat ha hülye kérdés még kezdő vagyok az alaplapos dolgokhoz. Köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 28. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Laphoz tartozó BIOS 0404-es, szerintem gyárilag 0205-tel fog érkezni. Elvégre ez már fel van készítve a szeptemberben érkező új AMD processzorokra, érdekes volna ha frissíteni kéne Athlon II X3 miatt.
2011. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis: *Laphoz tartozó legfrissebb BIOS 0404-es
2011. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok akkor megkönnyebbültem köszi :D
2011. júl. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!