Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios látja dvdm. A windows nem?

Bios látja dvdm. A windows nem?

Figyelt kérdés
Nos a problémám annyi h saját gépben nem látja a dvd meghajtót a windows... még a deamon tools virtuális meghajtóit sem.. de ha biosba belépek akkor ottvan bettetem a win 7 dvd-t és bootol az elején szal csak a windowsal lehet a gáz? vezérlőpultban ennyit ir : A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39) hogy oldjam meg? sürgős lenne köszi
2011. márc. 27. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen DVD-olvasó ez? Interneten kutakodtál driver után?
2011. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben látszik?
2011. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második válaszoló, el kéne olvasni a kérdező leírását: "A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)" Szóval az illető megnézte az eszközkezelőt. Bár azt írja vezérlőpultban, ahol ilyesmi hibaüzenet lehet látható, az csak az eszközkezelő lehet...
2011. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz...azt hiszem. :)

Virtuális meghajtó tüntette már el a meghajtóm, annak driverébe kavart bele. Akkor DT eltávolítása, a meghajtó driverének feltétele segített.

2011. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm igen én is DT-re gondoltam le is töröltem de mostse jó igen eszközkezelő látja csak azt írja h hibás de nem lehet frissíteni mert ha rákattolok azt írja jó a jelenlegi...:S szal nem vágom://
2011. márc. 28. 07:59
 6/8 A kérdező kommentje:
win 7 reinstall?:S
2011. márc. 28. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval mégis látja az eszközkezelő...D


Eszközkezelőben távolítsd el a drivert, indítsd újra a gépet, ha minden igaz, újratelepül a meghajtód drivere. Persze előtte távolítsd el a DT-t!!!

Próbálj más virtuális meghajtót telepíteni. VirtualCloneDrive pl.

2011. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hali! Nekem ugyanez van, csak 19-es kóddal: "A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a beállításjegyzékben) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19)"


Lett valami megoldás?

2012. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!