Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Galaxy Tab vs. Toshiba Folio...

Galaxy Tab vs. Toshiba Folio 100 vs. IPad 2?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:

galaxy tab.


toshibát nem ismerem, az ipad-ot meg nem ajánlom.

ismerősömnek galaxy tab-ja van, nekem nagyon bejön. okos kis gép, táblagépként erős, szép a kijelzője és persze androidos (rengeteg app-ot találsz hozzá anélkül hogy jailbreakelni kellene like ipad)

2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A Toshibat nem ismerem,a Galaxy a teljesítményéhez képest enyhén szólva is drága(pld. néha csak úgy belassul),az iPad 2 meg ugye az iTunes miatt kicsit zárt rendszer ,de talán az éri meg a legjobban.
2011. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

iPad 2: 65ezer alkalmazás (androidra meg max pár tucat...)

minőség és tényleg jó gép, ja meg okkal erősebb és gyorsabb.

2011. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
EZ KOMOLY KÉRDÉS? iPad 2 főleg ha az ár nem számít!
2011. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mint minőség, mint ár, mint esztétika szempontjábol az ipad 2!! :) Már 140 ezer forint a sima 16 gigás wifis. Retina display, stb... Én először azt gondoltam, sokkal drágább lett, azóta már apunak is ilyen van.: ) A galaxy tab nekem pl egyáltalán nem jön be, a toshibát meg nem ismerem. Egyébként elég macerás most a jailbreak ipadra, ugyan is most van jelen az a probléma, hogy kikapcsolás után újra géphez kell csatlakoztatni, ha azt akarod, hogy működjenek rajta a crackelt alkalmazások. Magyarul kikapcsolás után olyan, mint ha nem lenne feltörve. Ezt hívják úgy hogy " tethered " jailbreak. Az untethered jailbreakra bizonytalan ideig várunk kell. Steve csapatának nagyon elege van már hogy majdnem mindenki jailbreakel :D Mint ahogy azt énis tettem az iphone 3gmel :D
2011. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért de nincs benne retina display. Bocsi :)
2011. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

2011. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az androis alkalmazások száma már 100000 felett jár...

"pár tucat"=8 333.33333 tucat??? szerintem nem...

2011. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az android tabletekre fejlesztett programok száma 15körül van azt hiszem amit meg simán tablet méretre nagyítottak azaz nincs más elrendezés vagy +praktikum az kb 50 program ipad (1) re azaz a kettőre is asszem 50ezer de lehet hogy aduplája.. viszon egyenlőre kevés program van ami már a ipad2 teljesítményéhez van igazítva azaz pl szaggat iapd1-en 2-esen meg nem. Tehát az ipad még mindíg jól használható és teljesítményű, tudású és versenyképes ipad2vel szemben is mivel most le van árazva. amondó vagyok az Aplle csak minőségi munkát ad ki a kezéből ami zárt méghozzá nagyon olcsón. Samsung meg inkább telefon ipadot nem használnám telefonálgatni mindíg az a kérdés mire akarod fogod használni ezt nehéz előre kitalálni... vannak extreamdigital-nál 50 ezer körül is tabletek ha sok 130 persze üzemidő különbségek jócskán vannak , nekem a thosiba nem teccett..aztán persze ha vásárolni akarsz akkor még szűk a kinálat de nyárkörnyékén elvieleg jönnek az android 3-at futtató tabletek és tán bővül a program kínálat is.
2011. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Véleményem az, hogy ugyan az Ipad 2-ben munkálkodó A5-ös processzor egyértelmüen jobb a Samusng Galaxy Tab-ben lévő Nvidia Tegra 2 processzoránál, de a jövőben ez változhat. Most még jobban megéri egy Ipad és talán a közel jövőben is, de ez nem marad így. Az Apple új processzora ami az Apple Ipad 3-ban fog szorgoskodni már 4 magos lesz, (A6) amivel az apple 2012-ben is vezetni fogja a piacot. Ám az Nvidia nemfogja hagyni, és már tervezik, a még bizonytalan teljesítményű 5 magos (vagyis 4+1) processzort, amit az Android Tabletekbe fognak beszerelni. Ez a Nvidia Tegra 3 Kal-El Processzor, ami a jelek szerint a jövőben az Apple gyártású „A” tipusú processzorok fölé fog emelkedni. Itt igazából nem az alkalmazásokon van a hangsúly, hiszen alkalmazásokat lehet rá gyártani, itt az Apple és a Androidos készülékek harcáról van szó. Mivel hihetetlen ütemben növekszik az Androidos okos telefonok és a Tabletek népszerüsége, elképzelhető, hogy a jövő készülékei már nem az Apple lesz. Minden esetre az Nvidia komoly ellenfél lehet az Apple számára, mikor ki hozzák a az új CPU-jukat. Az Nvidia Tegra 3 Kal-El CPU-t jövetelét 2012 végére jósólják, míg az Apple 3 2012 közepe felé fog megjelenni. Én azt mondom, ha valaki venni akar Tabletet, akkor még várjon 2012 végig. Mellékesen a Samsung Galaxy Tab-ben lévő Nvidia Tegra 2 teljesítménye 30%-kal gyengébb, mint az Apple iPad 2-ben teljesítő A5. Megfigyelésem alapján jelenleg az Ipad 2 grafikai teljesítménye is jobb, mint a Galaxy Tab-é…

A Toshiba Folio 100-at nem nagyon ismerem, de mivel Androidos abban is Tegra 2 fut. Annyiban jobb Az Ipad 2, és a Galaxy Tab-től, hogy van HDMI kimenete, Viszont kevesebb funkció található meg benne. Például ilyenek, mint GPS, 3G modem nincs benne, és a képernyő felbontása sem a legjobb…

2011. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!