Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ér plusz 20-30...

Szerintetek ér plusz 20-30 ezer forintot a hordozhatóság, ami ugyan abban is mutatkozik, hogy a monitor mérete 13colos a 15 helyett? Meg még egy precízebb választ idénylő kérdés. Geforce 315? valami vélemény róla?

Figyelt kérdés
Mostanság vagyok laptop vásárlás előtt. Nagy kérdések fordultak meg a fejemben, de ti hogy látjátok ez érdekelne engem. Szeretek játékokkal játszani laptopon, viszont sokat cipelném is a laptopot, de ugye milliómos se vagyok, hogy mondjuk 250 ezer Ft-ért vegyek nagyon jót kicsibe.
2011. márc. 30. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

geforce 315: átnevezett geforce 220... kis kártya, kis fogyasztás, kis teljesítmény.


laptop: milyen játékokkal akarsz játszani? a 13 colos gépeknek megvan az a "jó" tulajdonságuk, hogy alig szellőznek, szóval kicsit dolgoztatod és meg tudod főzni rajta a reggeli kávédat. vagy nagyon kis teljesítményű alkatrészeket kell belepakolnod, de akkor meg játékra sokkal kevésbé lesz alkalmas.

szóval te döntesz, nézz utána a tervezett játékok gépkövetelményeinek. egyébként egy normál 15 colos nem sokkal nehezebb, átlagolva kb 3 kiló szemben a 13as 2 kilójával.

2011. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!