Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG Flatron monitor hibája....

LG Flatron monitor hibája. Meghalt, vagy javítható?

Figyelt kérdés

Heló!


Az LG Flatron márkájú monitorom úgy tűnik feladta a harcot. Legalábbis részben.

Szeretném a segítségeteket kérni annak megállapításában, hogy ezt még valahogy (házilag) helyre-e lehet hozni, vagy sem?


A helyzet a következő:

Amint felnyitom a monitort, akkor pár másodpercig rendesen üzemel, egyszer csak elfeketedik. Ha nagyon nagyon megnézzük, akkor lehet látni, hogy azért mégsem teljesen tűnik el a kép, mert nagyon halványan, de látni lehet az aktuális monitor képet a kijelzőn.


Itt egy videó róla, amin látszik nagyjából minden: [link]


A monitor beállító menüje sem jelenik meg, legalábbis nem láthatóan, hanem az is csak nagyon halványan, tehát nem a videokártya a hibás.

Kipróbáltam azért másik gépre is csatlakoztatni, de azon is ugyan ezt produlkálta.


Vélemények?


2011. nov. 6. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most így csak tippelni tudok, bár tökéletesen megértem a problémádat. Először is ha van lehetőséged próbálj ki egy másik monitort ha az tökéletesen működik, akkor azt a kábelt amit rákötsz a videokártyádra és a monitorodra, ha az teljesen kiszedhető gépből és monitorból is akkor azt teszteld egy másik monitoron, mert most így azt tudom mondani hogy az adta meg magát. Ha ez nem oké továbbra is ilyen baj van akkor vidd be szerelőhöz átnézetni.

Egyébként a monitor menüjét próbáld állítgatni lehet túlságosan energiatakarékos módban van, pontosan nem ismerem ezt a fajtát csak tippelek.

2011. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!