Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megnézni az...

Hogyan tudnám megnézni az oprendszeren belül, hogy milyen alaplap van a számítógépben?

Figyelt kérdés
Tehát szétszedés nélkül.
2011. márc. 30. 16:23
 1/8 Egerecske ***** válasza:
Több program is van erre: Pl.: Everest, Aida 64 ( Ezt váltotta fel az everest vagyis már ilyen néven fut) ESetleg még a Speccy
2011. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt a gondom a hétvégén. Úgy oldottam meg, hogy kikapcsoltam a gépet, kihúztam a kábeleket, kicsavartam egy csavart, lecsúsztattam a ház burkolatát - és mindenki túlélte. Én is f*stam tőle, de sokkal egyszerűbb, mint minden sz*rt a gépre telepíteni, amit csak egyszer fogsz használni... Mindent megtudtam, az ég adta egy világon! És még ki is takarítottam! Mármint a gépet.
2011. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20:00 Everestet én is akartam volna próbálni, de nincs digitálisan aláírva - nekem innentől gagyi, megbízhatatlan, nem kell.
2011. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha használsz Ccleanert, az jelzi milyen alaplap és chipset van a gépeden. Töltsd le és takarítsál vele. [link]
2011. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült megnézni, azért nem akartam szétszedni, mert nem az enyém, csak ugyanilyen alaplapom lesz, és, hogy pci-e vagy agp-s videókarit vegyek majd hozzá.. köszi még1x
2011. ápr. 1. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
megtaláltam:)
2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem, ezek között kéne lennie, de mágis melyiket kellene letöltenem?
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!