Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrégiben vettem egy Saitek...

Nemrégiben vettem egy Saitek r220 tipusu pc kormányt.1 hét után meghülyültek a pedálok ha le padlóztam a gázt a fék beragadt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
egy darabig jól müködött (LFS el használtam) aztán kb 1 hét után meghülyültek a pedálok ha le padlóztam a gázt a fék beragadt, az benne az érdekes hogy ezt néha csinálja néha nem. Már többféle drivert kiprobáltam, kalibráló programokat de még mindig ezt csinálja ez most pedál hiba? vagy netán az usb portokkal van valami?
2011. márc. 31. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a win-es játékvezérlőnél a kalibráló azt mutatja hogy a keresz rossz oldalon áll a féknél, akkor lehet a pedál hibás. A driverek beállításainál nekem is előfordult ilyen.
2011. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom elképzelni hogy pedál hiba volna , mert van mikor egész nap semmi baja aztán hirtelen kezdi , nem lehet vmi az usb portokkal?
2011. márc. 31. 14:14
 3/3 anonim válasza:
jajj nekem is ez a hiba de még nem tudom a választ:( pedig jó kis kormány és kéne nekem... ha a kormányon bármit csinálok akkor a fék beragad és a gáz nem műxik.. :(
2011. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!