Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egerem plyan lassú mintha...

Az egerem plyan lassú mintha nem is érintkezne? Bőv lent

Figyelt kérdés
és mikor az egér padon van gyorsan vagyis normálisan mükszik de mikor a számítógép azstalra teszem nincs alatta csak semmi akkor olyan szagatottan és naon lassu és lassan is megy de miért vkinek nincs ötlete? (am volt egy párszor leesve és mindig padon van használva és kb. 3-4 hónapos) de en nagyon érdekes padon normális pad nélkül nem akar menni.
2011. ápr. 1. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fényes vagy bogyós?
2011. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fényes
2011. ápr. 1. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy a lap nem jó mert visszaveri a fényt, keresztapáméknak volt olyan, 3d-s, de visszaverte, és össze-vissza ugrált az egér, nagyon vicces volt :D

de aláraktak egy füzetet vagy valami mást, és jó lett.

mondjuk lehet hogy szétbarmolta(d) amikor leesett :)


de egy egég nem olyan drága

2011. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"fényes vagy bogyós?" :D


Mint egy angoltanár aki pillanatok alatt visszavált a pro angolról dadogós szintre, ha a tanitvány csak igy képes követni a beszélgetést:-)

2011. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ja
2011. ápr. 1. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:

ezért jó a lézeres,mert az (legalábbis nekem) még a fényes világos színű asztalon is kiválóan mükszik !

ilyen színü : [link]

2011. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tudod, nem tudom, hogy hívják

- a fényt

- a bogyót

:D

2011. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem fogjátok elhinni.

át raktam a balkezem hez és padon normálisan ment normal gyorsasággal csak a pad egy bizonyos részén nem akar menni. na ez mitől van? aki erre választ a dhát nem tudom mit csinálok :D

2011. ápr. 1. 17:47
 9/11 anonim válasza:
Az egész egered a fény vissza verődés és vissza nem verődése alapján működik, az egész mozgása az alatta levőfelülettől függ. keress olyan felületet ahol normálisan működik és azon használdxD
2011. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okés
2011. ápr. 2. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!