Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezről elvesznek...

Külső merevlemezről elvesznek időnként az adatok. Ha beépítem, szóval nem USB-n keresztül csatlakoztatom akkor is megtörténhet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szabadna elvesznie semminek. Futtass le valamilyen Online Scannert, alighanem trójait kaptál.
2011. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Az attól függ milyen jellegű az adatvesztésed.


Nálam a laptopomon fordult elő, amikor kezdet tele lenni, hogy egyes videofájlok, vagy adatfájlok sérültek.

Magyarul, vagy nem tudtam megnyitni, vagy nem tudtam megnézni, esetleg meg tudtam nézni, csak a vége tűnt el meg ilyesmi. HDD scanner meg nem mutatott hibát.


Ezt a jelenséget okozhatja még a töredezettség mentesítő is, de más fizikai vagy programfutási oka lehet.


Hát nehéz ügy, hátha tud valaki még segíteni.

2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy trójai okozta, még a régebbi gépemen, folyamatosan tűntek el fájlok. Mire észrevettem, már nem tudtam mást tenni, mint újratelepíteni.
2011. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy külső hdd, amelyről már kétszer is elveszett minden adat. ilyenkor azt írja, hogy 0MB. Pedig volt rajta vagy 50GB-nyi adat! Aztán meg kiírta hogy sérült, és formatáltam. Utána jól működik mindig egy darabig, de ez egy kocsog! Nagyokosok azt mondták, hogy helytelenül lett leválasztva és azért csinálja. ???
2011. ápr. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!