Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó asztali gép lenne ez...

Jó asztali gép lenne ez internetre és levelezésre?

Figyelt kérdés

CPU: Intel CeleronD 2900-3200 MHz

1 GB DDR2 RAM

40 GB HDD

PCI Express

USB 6 db


2011. ápr. 8. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól megcsinálod, akkor ennél egy sokkal gyengébb gép is képes lenne rá (P1-esről beszélek).

Amúgy igen: ez bőven elég hozzá, meg ahogyan látom, HDready videókat is le lehet vele játszani (720p).

Ha netről nézed a videókat, akkor még a netsebesség is fontos téyező (min. 50 Mb/s).

2011. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, az unokaöcsémé lesz, de nekem is tetszik pl. az, hogy Intel a proci. Használt, de csak egy éves. Ne cseréljek benne valamit? Pl. VGA-t? Ha igen, mire?
2011. ápr. 8. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

amíg az internet alatt nem flash játékot értesz, addig elegendő lesz. egyébként nagyon vacak

ilyeneket szoktak kidobálni a kukába a VI kerületben

2011. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megyek a kukákhoz :) amugy netre, flashre elég, de ha beledobnál egy 128mb vga, akk bőven jó lenne netre, filmre.
2011. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen gépem volt igen imádtam még játékokra is (persze olyanokkal amik elmentek rajta) csak volt benne egy geforce 5200as is
2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tehetsz bele még ramot pár ezerért, kicsit gyorsabb lesz.
2011. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!