Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ipad/ipad2 mire jó? És...

Az ipad/ipad2 mire jó? És miért olyan fontos neked?

Figyelt kérdés

sziasztok! 19 éves vagyok. elég gazdag vagyok ahhoz, hogy vehessek egyet vagy kapjak egyet a szüleimtől és a szüleim sem olyanok, akiktől nem kapnák meg amit szeretnék. de egyszerűen, mondhatni undorodom tőle. oké az érintőképernyő, a kialakítása stb. technikailag csúcs, komoly tervezés van mögötte. de miért ilyen státusz szimbólum? vagy ez csak a primitív újgazdagoknál megy? láttam olyat facebookon, hogy a gyerek visszaszámolt, hogy mikor lehet kapni itthon a boltokban a 2-őt. de már az egyből is külön mappája volt fényképekkel. :D aztán amikor eljött a NAGYNAP :D :D a gyerek végig közvetítette a vásárlását ugye persze az iphonjával, ;) (mi mással? :D) hogy ő épp az allee bevásárlóközpontban van, most már az apple storeban stb. az egyik orvosis haverom szakadt a röhögéstől. :D aztán este már fenn is volt róla a kép!!!

tisztában vagyok miket tud az ipad. szóval ne azt írjátok le mit tud hanem, miért akar aki akar? mi a jó benne? miért olyan fontos? tízenévesen miért kell neked? mit csinálsz rajta? többnek érzed e magadat tőle? előszoktad e venni mondjuk a buszon villamoson, hogy mindenki lássa, hogy neked van!? ha nem műmájer vagy mint ez az említett gyerek miért van szükséged ipadre? mindenki írjon akinek van akinek nincs akinek LESZ :D a legnagyobb macesek is de persze a hozzáértő tízenévesek is írjanak! :D


2011. ápr. 11. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs, nem is lesz. nem mintha lenne rá pénzem. felkapott xar, mindig van vmi ilyen terítéken.
2011. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
énis hasonlóan gondolom de, szerintem azért több sebből vérzik....várom a véleményeket.....
2011. ápr. 12. 01:10
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az ipad/ipad2 mire jó?"


Semmire!Felesleges pénzpazarlás!(nem mintha nem lenne rá pénzem)Ennyi pénzből veszek inkább egy notebookot vagy egy asztalit.Max villogni lehet vele.

2011. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem az hülyeség hogy semmi értelme, csak egy fölösleges szar... mind mindennek ennek is van értelme, számomra méghozzá elég sok, bár én még csak a közeljövőben szeretnék vásárolni de nem azt még nem tudom eldönteni hogy ipad 2-t vagy galaxy tab 10.1-et! igazábol az android jobban megfogott, nem vagyok egy nagy mac fan. szóval számomra leginkább azért lenne hazsnos egy ilyen eszköz mert elég sokat hurcolászom a laptopom aminél egy tablet azért meglehetősen könyebb és egyszerübb a hordozhatósága, sokan mondják akkor inkább vegyél netbookot, nem értem miért?! leginkább olyanok véleménye ez szerintem akik szarnak nagyba az egészre hoyg mi mire jó és miért jó nem szeretnek foglalkozni uj dolgokkal csak maradnak a megszokottnál, pedig szerintem inkább hordozhatóbb és gyorsabban kezelhetőbb egy tablet mint egy netbook, igaz hogy egy okostelefonon főleg iphone-on is teljes mértékben kilehet használni az internetet annyira mint egy pc-n de valljuk be azért a kijelző méret sem mindegy, és mondjuk amit egy tablettel megtudsz csinálni nem bisztos hogy telefonnal is menni fog, egy telefon számomra mindig csak a megszokott funkcióját jelentette (hívás/sms). Tömegközlekedve nem járok de ha lenne miért bisztos elővenném egy buszon stb, csak azért hoyg mutogassam fölösleges. én inkább autóval és biciklivel járok, navigációként is tökéletes, és kerékpárnál is ismét előjön a gyorsan elővehető funkció ha hirtelen szükség van rá, nem kell bekapcsolással kikapcsolással internetre csatlakozással kinlódni, és a tabletekre fejlesztett oprendszerek is ugy vannak megoldva hogy mindent egy gombnyomásra eltudsz érni, ugyhogy cak azt tudom mondani számomra van értelme! nagyjábol most enyi érv jutott eszembe a tabletek mellett! :)
2011. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

13:25

te vagy az első normális ember akinek a véleménye normális az ipadről. abszolut nem vagy majom, legalábbis ezt vettem le az írásodból. szinte mindenben egyetértek veled. a telefon számomra is hívás/sms funkciót jelent bár az internetet kifejezetten jó dolognak tartom a telefonokon. navigációra is telefonpárti vagyok. okostelefonokra gondolok itt ugye inkább internet vagy nav szempontjából. a kijelzőméretben is egy véleményen vagyok veled, a netbookokat sem szeretem. de egy iphone nagyságú telefon rövidtávon, bőven alkalmas nav, sms, hívás, email, vagy internetezésre. engem konkrétan az iphone sosem fogott meg, nem igazán érdekelt az érintőképernyő bár most van egy telefon ami érintőképernyős is és nagyon tetszik. még mindig inkább notebook párti vagyok.

jókat írtál, és örülök, hogy egy ilyen komment is írodott ide. viszont bringán szerintem ha gyorsan előkell venni még mindig kényelmesebb egy okostelefon, mint egy ipad. :D


neked van rá okod, hogy ipadet vegyél, munka stb. de a velem egykorúaknak vagy fiatalabbaknak inkább fiatalabbaknak, továbbra sem értem miért olyan fontos mert abban a formában amiben ők használják nevetséges..... :D

2011. máj. 14. 23:12
 6/9 A kérdező kommentje:

nemrég láttam egy ipad bemutatót, kifejezetten orvosoknak. nos igen. legszívesebben minden orvos kezébe adnék egyet....

ugyanis ezen a területen tényleg nem fölösleges!!!

2011. máj. 14. 23:16
 7/9 anonim válasza:
örülök hoyg örülsz a válasznak :) még ilyen köszönőválaszt sosem kaptam itt! egyébként a bringázásrol tényleg igazad fan a telefon hatásosabb :) és igen a "fiatalok" (mert én sem vagyok öreg, 23 elárulom) inkább csak felvágás céljából vásárolnak ilyesmit! én vállalkozó vagyok és a rendeléseket, szállítási határidőket feljegyzéseket egyéb ugyes bajos dolgokat intézek okostelefonon de épp ezért zavaró mert sokat is telefonálok kicsit nehézkes enyi mindenre hasznélni egy telefont, ezért szeretnék külön egy tabletet hátha megkönyitené a dolgom és ugye szeretem is az uj dolgokat kipróbálni :)
2011. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valaki tudja hogyan lehet simet kinyitni? van hozzá kis szürke drót, ami be kell abba pici lukba tenni, de semmi nem történik..:((( nem jön ki a sim helye.. pedig tuti 3 g-s mutatja is papíron..
2011. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kapnák?19 évesen ne Ipadet kérj,hanem egy helyesírás szótárat,és ajánlom figyelmedbe a nyelvtani részt!Van mit tanulni.A gazdag szülő buta gyereke,aki nem tudja mit kezdjen a pénzével!
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!