Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Péntek óta lefagy a gépem kb...

Péntek óta lefagy a gépem kb 30 perc játék után...Mit tegyek? Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
És ha többször ujrainditom akkor nem kapcsol be agép illetve nem villog vinyonak a lámpája!
2009. márc. 3. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ijjatok:SS::S
2009. márc. 3. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre nem könnyű pontos választ adni, mert nem csak egy dolog miatt lehet, de szerintem a tápegység a bűnös. Láttam már olyat is, hogy koszos volt a ventilátor és így nem forgott rendesen ezért túlmelegedett és annál a srácnál is kikapcsolt a gép. Próbáld meg. Szerintem valami ott túlmelegedik.
2009. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ott sok minden tönkremehetet ez még csak jel hogy vmi tönkre megy de szerintem a processzor a vinyo vagy a tápegység az elözö válaszadonak igaza volt
2009. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik..
2009. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!