Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kivitelezhető ez az összeállít...

Kivitelezhető ez az összeállítás? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Szeretném hallgatni a filmjeimet 5.1-ben ps3-ról, de sajnos az én szobám nem jó elrendezésű ahhoz, hogy a hangszórók jó helyen legyenek. A számítógépemnek viszont ha jól látom, van 5.1-es kimenete és dvi bemenete, úgyhogy a következőre gondoltam:

1. a mostani szar crt tévémet kicserélem a már meglévő full hd-s lcd tévémonitoromra.

2. veszek egy dvi elosztót, amivel tudom a monitort és a ps3-at csatlakoztatni

3. egy dvi kábellel összekötöm a monitort a géppel

4. egy hdmi-dvi kábel menne a ps3 és a gép között

5. ha ez így megvan, egy 5.1-es fejhallgatót szereznék még be, és indulhat a filmezés :D

A gondom viszont az, hogy nem tudom, a dvi továbbít-e audió jeleket, tehát ha nem, akkor cseszhetem az egészet... Vélemények?


2011. ápr. 17. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

www.ps3hungary.hu n kérdezd a megfelelő topikban! Ott biztosan tudnak válaszolni!

Tomaten

2011. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!