Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen drágák a MAC...

Miért ilyen drágák a MAC termékek?

Figyelt kérdés

pl: macbook -> 80gb hdd, 1gb ram, 1.7ghz proci, és 120 000 Ft, a többiről nem is beszélve

Nem tudom felfogni, hogy mi kerül ennyibe...

Annyira minőségi?


2011. ápr. 24. 14:34
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Igen, nagyon jó minőségű. De szerintem nem gyengén el van szállva magától az Apple cég, meg a MAC felhasználók is. :/


Mi sem bizonyítja jobban, minthogy mindjárt jönnek, köpködnek okoskodnak, és fényesre nyalják az alma seggét, hogy mennyire megéri a tripla árat az Apple.. :D

2011. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külföldön nem ennyire éles a különbség, nálunk még a státuszszimbólum szintem vannak az Apple termékek, USA-ban meg a gettóban is iPhone-nal rohangálnak...
2011. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem minőségi, volt felmérés laptopok tartósságáról, és erősen középmezőnyben végzett az Apple. Azért ennyi, mert vannak akik ennyit megadnak érte, mert ezt a márkát szeretik. USA-ban valóban nem ennyire túlárazott, bár kicsit ott is. Ha nem vagy Mac fan, akkor vegyél mást, sokkal jobb ár-érték arányban, nem kell vele foglalkozni, ha majd egyszer olcsó lesz, akkor újra szóba jöhet.
2011. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!