Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert kesik az eger?

Miert kesik az eger?

Figyelt kérdés
vajon miert lehet az h minden jateknal egy nagyon kicsit kesik az eger a kephez kepest? nem sokat de azert eleg idegesito, pedig dual core 3ghz 2gb ram es tegnap vettem uj videokartyat is.. az eger lenne az oka vagy vmi driver? plz help!
2011. ápr. 28. 07:37
 1/3 anonim válasza:
előszőr is kérjed kölcsön a szomszéd egerét, ha azzal jó, vegyél egy új egeret! 5.000 alatt nem javaslom, de ha nagyban játszol, inkább 15 rongy lesz... ha nem volt drága a ketye, én biztos nem szaroznék vele sokat (nem mintha felvetnea pénz, de basszus, az csak egy kis rágcsáló!)
2011. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ápropó rágcsáló! nem lehet, h valami megrágta a vezetéket, és kihagy? vagy szimplán két bútor között lehúztad a burkát, és zajos a kábel?
2011. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hinnem h megragta volna vmi :D amugy usb-s logitech optikai eger, nehezen hinnem h az lenne a baj..(de mindjart bedugom a gorgos ps2 egeret probakepp :D)inkabb vmi windows beallitas vagy nem tudom senkinek sem volt meg ilyen??
2011. ápr. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!