Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért késik a laptopom órája...

Yuda kérdése:

Miért késik a laptopom órája mostanában? (xpsp3 -de szerintem lénygtelen)

Figyelt kérdés

Asztali gépben kapásból tudnám, hogy az elemet ki kell cserélni, de laptopban is van elem?

Beletettem az akkumlátorát, hátha az megoldja, de nem- pedig így elvileg kikapcsolt állapotban is van benne feszültség-igaz?

Szétszedtam az alját, de ott ramot láttam csak.Jobban nem akartam megpiszkálni.Nem jó helyen keresem?

Csináltam egy vírusirtást is, de semmi.

Mitől lehet? -vagy jártatok már így laptop tulajdonosok?


2011. ápr. 23. 09:43
 1/7 anonim válasza:
Bár választ nem tudok írni, de nekem is XP van SP3-mal és mindig elállítódik az órám pár hete. Hiába állítottam be a BIOS-ban, akkor is. Most 0:56 van.
2011. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetem nekem is volt és az elem volt a ludas . Nem csak a gépekben van hanem a laptopokban is .
2011. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valszeg az alaplapon lévő gombaksi okozza. Ha nagyon zavar, akkor menny be egy szaküzletbe és vegyél bele újat. De ne dőlj be az aluljárókban kapható 100Ft-s vackoknak.
2011. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dell laptopom van -kérdezném hol keressem az elemet, ha tényleg van benne, mert jól elrejtették?!

Aki csinált már ilyet, kérem ossza meg tapasztalatát!

2011. ápr. 23. 09:58
 5/7 laci9 ***** válasza:

Ha még garanciás a Dell laptopod, vidd szervízbe!

Különben ugrik a 3 év.

2011. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-6 éves- garancia már ugrott :D
2011. ápr. 23. 16:21
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valakinek ilyen prolémája lenne leírom a megoldást, mert sikerült:

-kiveszem az akkumlátort és abból a mélyedésből nyílik egy pici ajtó, ott az elem.Elvittem az óráshoz,- mert az volt közelebb :) -és kértem ugyanolyat. Ennyi.

2011. ápr. 27. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!