Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik router a jobb a kettő...

Melyik router a jobb a kettő közül?

Figyelt kérdés

Valamint látom hogy az egyiken van MIMO funkció, az pontosan mire való?

TP-LINK TL-WR740N 150M Wireless Router

TP-LINK TL-WR541G 54M Wireless Router


2011. ápr. 28. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt megjegyezném, hogy otthoni használatra kell és minél több a hatótávolsága annál jobb. Esetleg ha valaki nagyon akar segíteni akkor mondhatna egy közeli boltot a III kerületben ahol megvehetném 5000Ft alatt
2011. ápr. 28. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
eldöntöd, hogy kell-e az N sebesség, az 54megabites routerek wlanon kb 20-22 megabitet tudnak ez a max, és ez ugye osztódik. Általános tévhit az is, hogy megveszi az N-es routert és 100m-el arrébb várja a nagy sebességet. Átvált a router automatikusan b/g-re
2011. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mindkettővel van tapasztalatom. Én egyiket sem szerettem, mert csak tiszta rálátás esetén hoz jó sebességeket, a betonfalakkal már nem birkózik meg. Ez a gyakorlatban 2 és 5 MB/s-t jelent, amikor jobb kedvében van.

Viszont stabilnak találtam, a 150 Mbites egyszer dobta csak el a kapcsolatot, de akkor nagyon, csak a reset segített.

Hálózathoz nem ajánlom, ahhoz túl lassú, de szimpla netmegosztónak megfelel, abból is a 150 Mbit kivitel. A lényeg, hogy N-es hálókártya legyen a kliensgépekben is, különben nem látszik meg a sebesség.

2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem ilyen van a laptopba: WLAN 802.11a/b/g

Szóval ugyanolyan sebességgel fog menni mint az 54Mbit es ugye?

2011. ápr. 28. 15:55
 5/5 A kérdező kommentje:

És ez jobb vagy roszabb mint a fent emlitett 150Mbit-es?

TP-LINK TL-WR741ND 150M Wireless Router

2011. ápr. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!