Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy milyen videókártyát rakhatok a gépembe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig egy nVidia Geforce 8600 GT volt benne. Azt tönkrevágtam, szóval most van benne egy régebbi GeForce 6200. Most valami sokkal jobbat akarok venni, de honnan tudjam hogy melyik illik bele?
2011. ápr. 28. 17:22
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
100%
gondolom ezek pci-e csatlakozású kártyák voltak. ergo bármilyen más pci-e csatlakozású kártyát belerakhatsz, de érdemes lenne leírnod hogy milyen procid, illetve tápod van, mert mindkettő befolyásolja, hogy mit tudsz/mit érdemes használni.
2011. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát azt nemtom milyen csatlakozású:D én csak azt tudom hogy van amelyik videókártya hosszabb :D proci: Intel Celeron D CPU 3.33Ghz tehát nem két magos:S:D a táp meg 400w-os
2011. ápr. 28. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs olyan h hosszabb...csak olyat rakhatsz be mint az előző is volt...vagyis berakhatsz más milyet is csak kalapács segítségével...


ha pci akkor pci ha nem akkor nem...

2011. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok hát nemtom milyen az a pci csatlakozás:D ebből adódóan nemtom milyen a videókártya:D de ha tudnám akkor valahol rá lehet keresni a neten, hogy olyan fajtát rendeljek csak jobbat mint volt??
2011. ápr. 28. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:

keress rá:

pci vidikártya

agp vidikárta az alsó része mire hasonlít jobban?

2011. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pcis szerintem:D
2011. ápr. 28. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor olyat :)
2011. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!