Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC vagy Machintos? Melyik a...

PC vagy Machintos? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

PC

bármilyen Mac teljesítményét ki tudod hozni kb 2/3 vagy fél áron

2011. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apple , játékra pedig ott a konzol :)
2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VODKA0710 ***** válasza:
PC-re több a program, meg olcsóbb.
2011. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes.

PC ezerszer olcsobb, es nekem a Windows egy tokeletes oprendszer, de ezt lehet azert mondom, mert Windows-on nottem fel, es nehezen szoknek at Mac-re.

De a Mac is nagyon jo, jol optimalizalt (bar nekem a Windows sem fagy le soha, meg nem lassul be, kell ala egy jo konfig es nem telebarmolni virussal meg sok szar programmal), egyszerubb (hogy az amcsik is tudjak kezelni), jo hardver, csak nem sok ertelme van az eros hardvernek, ha ugy sem lehet kihasznalni.

Aki Win-en nott fel szerintem orokre azt hasznalja, es forditva is

2011. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Aki Win-en nőtt fel örökre azt használja.

Aki Machintoson nőtt fel örökre azt használja.

Aki még nem használta egyiket sem az Machintost vegyen!

2011. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mac nek az a nagy előnye hogy ott gyakorlatilag egy egy fix konfigra irják az oprendszert a programokat mindent...mig windows alá millioszám raknak különböző konfigokat win nek mindegyikkel működnie kell mac viszont gyakorlatilag egy fix konfig azon te sokat nem változtathatsz. ezáltal mac et sokkal jobban tudják optimalizálni. bár europai szinten szerintem mac egy elég halott ötlet mert ugyan lehet rá windowsos progikat faragni de azért nem az igazi...kb mint a linux h joaz igazábolde mégse az igazi mert ittott nem működik nem kompatibilis.
2011. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:32:

Szerintem meg aki nem használta egyiket sem, az Linuxot kezdjen el használni, legjobban ezzel jár, mert ingyenes, legrosszabbul meg a Mac-el, mert ugyanaz a tudás 2-szeres árba kerül.

2011. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Hackintosh a legalkalmasab.

Vele lehet a legjobban kiváltani a Windows-t.

Veszel egy sima gépet természetesen hackintosh-ra ajánlott alkatrészekből (80e forint-tól), ill veszel egy Mac oprendszert (kb 9 ezer vagy 15 ezer a family pack).

Játékok terén nem túl erős de a legismeretebb játékok (Tomb Raider, Call of Duty, Crysis, Spore, ...) hivatalosan is ki van adva.


De ha teheted Mac gépet érdemes venni az 8x megbízhatóbb hardverileg ill. szoftverileg egy Windows PC-nél.

2011. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!